Moje pierwsze cztery kółka

19 stycznia 2009

Od dzieciństwa pasjonowała mnie motoryzacja, a przede wszystkim uwielbiałam jazdę samochodem. Wiadomo, że mogłam tylko siedzieć obok kierowcy i śledzić jego zachowania i drogę. Marzeniem moim było usiąść za kierownicą własnego auta. Kiedy tylko pozwolił mi na to wiek zrobiłam uprawnienia do prowadzenia pojazdów osobowych, ale mogłam tylko korzystać z auta dzięki uprzejmości rodziców.
Po podjęciu pracy wiedziałam, że moje marzenia o własnych czterech kółkach mogę zrealizować tylko poprzez skorzystanie z kredytu samochodowego.

Rozpoczęłam poszukiwania takiej oferty, gdzie udzielający bank kredyt samochodowy kalkulator rat będzie korzystny i nie będzie bank wymagać przy zaciągnięciu kredytu na zakup auta wkładu własnego, bowiem takowych środków jeszcze nie udało mi się odłożyć.
Drugim ważnym warunkiem , który miałby spełnić kredyt samochodowy było nieobowiązkowe wykupienie ubezpieczenia AC do 20 000 zł, ponieważ zamierzałam kupić auto używane nie przekraczające właśnie takiej ceny.
Chciałam również chwaląc się przed znajomymi, uniknąć wpisu w dowodzie rejestracyjnym o przewłaszczeniu warunkowym przez bank.
Ułatwienia upatrywałam również w tym, aby ktoś mógł załatwić za mnie wszystkie formalności związane z rejestracją pojazdu . Ze względu na czas mojej pracy , pokrywający się z godzinami pracy banku szukałam rozwiązania, żeby przedstawiciel banku mógł podpisać ze mną umowę kredytową w miejscu mojej pracy.
Wszystkie moje oczekiwania związane z kredytem samochodowym, mogłam zrealizować przez internetową platformę finansową Serwiskredytowy.pl .
To dzięki temu wyborowi stałam się szczęśliwym posiadaczem własnych czterech kółek i dodatkowo otrzymałam gratis bony turystyczne.