Nowy Yaris już od 5,99 proc. w kredycie Toyota Banku

2 marca 2015

Kupno nowego samochodu to niemały wydatek, ale dzięki atrakcyjnym ofertom finansowania zakupu pojazdu nie będzie on aż tak odczuwalny dla naszego portfela. Przykładem jest oferta Toyota Banku, w której można kupić nową Toyotę Yaris z oprocentowaniem kredytu już od 5,99%.

Od sierpnia 2014 roku dostępna w sprzedaży jest nowa odsłona popularnego modelu Toyoty – Yaris. Samochód ten jest często wybierany z uwagi na fakt, że łączy w sobie komfort jazdy z niewielkimi gabarytami i ceną, która nie ścina z nóg. Z okazji premiery samochodu przygotowana została oferta specjalna na zakup samochodu w ramach nisko oprocentowanego kredytu.

Nowa Toyota Yaris to samochód nowej generacji. Odświeżenie jego wyglądu powoduje, że jest on stylistycznie bliższy pojazdom z pozostałych, bardziej kosztownych linii tego producenta. W nowej Yaris zastosowano przeszło 1000 nowych elementów, które mają za zadanie poprawę komfortu jazdy i troskę o bezpieczeństwo pasażerów.

Toyota cieszy się uznaniem w Polsce i na świecie, posiada renomę solidnej marki, którą cechuje bezawaryjność i innowacyjność. Te cechy w przypadku produkcji pojazdów są kluczowe.

Nowa Toyota Yaris to wydatek rzędu nieco ponad 40 tysięcy złotych. Kwota nie należy do najniższych, ale dla wielu rodzin jest to nieosiągalny pułap cenowy dla wydatków na samochód. Dlatego właśnie Toyota Bank przygotowuje oferty specjalne dla osób, które są chętne, by zakupić nową Yaris. Atrakcyjnie niskie oprocentowanie ma spowodować, że wiele osób, które nie byłyby skłonne zapłacić za ten model z własnej kieszeni rozważą zakup na kredyt. Niskie oprocentowanie zapewnia niewysokie koszty całkowite kredytu, atrakcyjną ratę i pozwala na dobre rozplanowanie budżetu domowego.