Rozważmy wiele opcji na własne auto

4
(1)

Jaki jest rynek kredytowy doskonale wiemy, jaka jest polityka kredytowa banków również wiemy i jak wygląda obecnie rynek samochodowy też wiemy, przecież na bieżąco śledzimy co się na nim dzieje i gdzie można dostać najlepszy kredyt samochodowy.

W takim razie gdzie można dostać najlepszy kredyt samochodowy?

Z rankingów wynika że od dawna najlepszy kredyt samochodowy można dostać w takich bankach jak mbank, które pobiera prowizję od kredyty w wysokości 3 procent, maksymalny wiek auta nie może przekraczać 1 toku, maksymalna kwota kredytu to 450 tysięcy złotych oraz kredyt ten oprocentowany jest na 7,34 proc. co chyba nie jest wygórowanym oprocentowaniem jak na tego typu kredyty. Następny w kolejności bank który uważa że te jego kredyt samochodowy jest najlepszy nazywa się multibank i pochodzi z tej samej grypy BRE. I ten bank bierze tylko 1 procent prowizji, maksymalny wiek auta również nie powinien przekraczać jednego roku, ale maksymalna kwota kredytu to już tylko 100 tysięcy złotych, natomiast jego oprocentowanie wynosi 6,24 procent a więc jest niższe. No i trzeci w kolejności najlepszy kredyt samochodowy wywodzi się z raiffeisen polabank który oferują oprocentowanie zdecydowanie wyższe bowiem wynosi już 11,07 proc., prowizja w tym banku wynosi 2 procent natomiast kredytuje nawet do 7 lat auta oraz kredyt można wziąć do wysokości 200 tysięcy złotych. O wszystkim decydują szczegóły i dlatego jeżeli ktoś myśli o zakupie auta za kredyty samochodowe w bankach komercyjnych powinien dokładnie sprawdzić oferty tych banków.

Ale są też przecież kredyty samochodowe w bankach samochodowych. Zazwyczaj takie oferty są bardziej atrakcyjne dla klienta i bardziej urozmaicone dlatego warto też sprawdzić również te oferty.

Ale jest też inne wyjście dla tych którzy starają się wejść w posiadanie czterech kółek, mianowicie leasing, który jest bardziej ekonomiczny od kredytów. Trzeba mieć po prostu pomysł na własny samochód.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.