Ranking kredytów samochodowych kwietnia

1 maja 2013

Pora wiosenna skłania do otwarcia kilku nowych sezonów. Przede wszystkim ulubiony przez Polaków sezon grillowy, ale także sezon budowlany, motocyklowy, sportowy i sezon kredytowy.

Tutaj prym wiodą kredyty hipoteczne, ale często bywa też, że kredyty samochodowe nie pozostają w tyle i kuszą klientów ofertą. Tradycyjnie już najlepiej w tej branży radzą sobie banki z grupy BRE, czyli MultiBank oraz mBank. Tuż za nimi plasuje się dość nieoczekiwania Volkswagen Bank, który nie należy do najtańszych banków, a w dalszej kolejności BNP Paribas, który jeszcze niedawno należał do ścisłej czołówki.

Poniżej ranking kredytów samochodowych, które dla klienta mogą okazać się najtańsze. Ranking kredytów samochodowych – kwiecień 2013.

  1. MultiBank – Kredyt Automoto + Pakiet MultiBezpieczny – dla symulacji na warunkach – kredyt 50 000zł na zakup auta za 70 000zł na 5 lat – otrzymujemy ratę w wysokości 981zł.
  2. mBank – Kredyt samochodowy online (oferta z ubezpieczeniem) – tutaj za pożyczone w podobnej kwocie pieniądze nasza rata wyniesie 985zł
  3. MultiBank – Kredyt samochodowy online + Pakiet MultiBezpieczny – 986zł raty i miejsce trzecie w rankingu.
  4. MultiBank – Kredy Automoto – 1004zł raty
  5. mBank – Kredyt samochodowy online – rata 1008zł
  6. MultiBank – Kredyt samochodowy online – rata 1008zł
  7. Volkswagen Bank – Samochód nowy z grupy Volkswagen – 1015zł
  8. BNP Paribas – Kredyt samochodowy – 1021zł
  9. Getin Bank – Kredyt samochodowy – nowe – 1036zł
  10. mBank – kredyt samochodowy – oferta z ubezpieczeniem – 1066zł

Ranking kredytów samochodowych został wręcz zdominowany przez MultiBank oraz mBank, które w pierwszej „10” mają, aż 7 ofert, z czego większość w czołówce (miejsca 1-6) oraz jeden na miejscu 10. chyba nikt nie może powiedzieć, że jakikolwiek bank może tej wiosny stanowić jakąkolwiek konkurencję dla grupy BRE. Tak więc po kredyt zapraszamy właśnie tam.