Ranking kredytów samochodowych kwietnia

4
(1)

Pora wiosenna skłania do otwarcia kilku nowych sezonów. Przede wszystkim ulubiony przez Polaków sezon grillowy, ale także sezon budowlany, motocyklowy, sportowy i sezon kredytowy.

Tutaj prym wiodą kredyty hipoteczne, ale często bywa też, że kredyty samochodowe nie pozostają w tyle i kuszą klientów ofertą. Tradycyjnie już najlepiej w tej branży radzą sobie banki z grupy BRE, czyli MultiBank oraz mBank. Tuż za nimi plasuje się dość nieoczekiwania Volkswagen Bank, który nie należy do najtańszych banków, a w dalszej kolejności BNP Paribas, który jeszcze niedawno należał do ścisłej czołówki.

Poniżej ranking kredytów samochodowych, które dla klienta mogą okazać się najtańsze. Ranking kredytów samochodowych – kwiecień 2013.

  1. MultiBank – Kredyt Automoto + Pakiet MultiBezpieczny – dla symulacji na warunkach – kredyt 50 000zł na zakup auta za 70 000zł na 5 lat – otrzymujemy ratę w wysokości 981zł.
  2. mBank – Kredyt samochodowy online (oferta z ubezpieczeniem) – tutaj za pożyczone w podobnej kwocie pieniądze nasza rata wyniesie 985zł
  3. MultiBank – Kredyt samochodowy online + Pakiet MultiBezpieczny – 986zł raty i miejsce trzecie w rankingu.
  4. MultiBank – Kredy Automoto – 1004zł raty
  5. mBank – Kredyt samochodowy online – rata 1008zł
  6. MultiBank – Kredyt samochodowy online – rata 1008zł
  7. Volkswagen Bank – Samochód nowy z grupy Volkswagen – 1015zł
  8. BNP Paribas – Kredyt samochodowy – 1021zł
  9. Getin Bank – Kredyt samochodowy – nowe – 1036zł
  10. mBank – kredyt samochodowy – oferta z ubezpieczeniem – 1066zł

Ranking kredytów samochodowych został wręcz zdominowany przez MultiBank oraz mBank, które w pierwszej „10” mają, aż 7 ofert, z czego większość w czołówce (miejsca 1-6) oraz jeden na miejscu 10. chyba nikt nie może powiedzieć, że jakikolwiek bank może tej wiosny stanowić jakąkolwiek konkurencję dla grupy BRE. Tak więc po kredyt zapraszamy właśnie tam.

Oceń ten post.

Kliknij na gwiazdkę aby dodć swoj ocenę.

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba głosów: 1

Dotychczas brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.