Tańszy jest w bankach samochodowych

30 lipca 2013

Wydawało się że już łatwiej będzie na rynku samochodowym że sytuacja normalnieje, niestety nic bardziej błędnego na rynku samochodowy coraz mniej się produkuje i kupuje nowych aut a i o zakup aut używanych stara się coraz mniej osób.

Skąd taka niekorzystna sytuacja? Po prostu, kryzys, po prostu mamy coraz mniej pieniędzy, po prostu coraz trudniej jest o kredyt samochodowy i coraz więcej ten kredyt samochodowy kosztuje. Wszyscy wiemy że najczęściej kupujemy auta za kredyt samochodowy a skoro banki w swej polityce kredytowej udzielają coraz mniej kredytów trudno jest tez o kredyt samochodowy. To tak jak na rynku mieszkaniowym gdzie coraz mniej sprzedaje się mieszkań i to zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym ponieważ banki również niechętnie udzielają kredytów mieszkaniowych.

Ale oczywiście są osoby które starć zarówno na zakup mieszkania jak i samochodu i to samochodu nowego a wiec o wiele droższego niż samochodu używanego. Oczywiście za kredyt samochodowy i takie kredyt samochodowy może w banku się starać i nie tylko starać ale nawet dostać.

Oczywiście każdy też chciałby mieć jak najtańszy kredyt samochodowy ale aby taki najtańszy kredyt samochodowy dostać trzeba trochę popracować głową czyli dokładnie sprawdzić ofertę bankową i dokładnie wszystko przeliczyć. Najlepiej sprawdzić ofertą kredytów udzielanych przez Internet a przede wszystkim ofertę banków samochodowych które maja przeróżne propozycje kredytów samochodowych. Na przykład kredyt samochodowy balonowy to bardzo ciekawa oferta ale tylko dla osób mających pieniądze. Ale trzeba też pamiętać że kredyty samochodowe przy bankach samochodowych są zawsze tańszymi ofertami niż te które proponują banki komercyjne.

Dlatego warto pofatygować się do banków samochodowych i sprawdzić dokładnie ich ofertę. Można to też zrobić przez Internet ale na miejscy w banku możemy dowiedzieć się wszystkiego co nas interesuje a związane jest z kredytem samochodowym.