Decyzja kredytowa jest dla nas gotowa

31 stycznia 2013

Wiele osób samoczynnie przegląda każdy dostępny auto kredyt w momencie chęci zakupu samochodu na wygodne, comiesięczne raty przy minimalnym zaangażowaniu własnych wolnych środków. Jednak czy warto tracić tak dużą ilość czasu?

Przecież każdy bank i tak podchodzi indywidualnie do każdego klienta a oferty oprocentowania czy też kosztów kredytowych są dla przykładowych wynikowych obliczeń na podstawie przybranego standardu o określonej zdolności kredytowej. Warto może zapoznać się z konkretną ofertą banku za pośrednictwem niezależnego doradztwa finansowego? W chwili obecnej bardzo atrakcyjne rozwiązania są promowane przez niezależnych doradców finansowych.

Coraz bardziej atrakcyjną ofertą można określić GETIN Auto kredyt. GetinBank bowiem daje nam możliwość refinansowania kosztów aktualnie zakupionego samochodu. W momencie, gdy już posiadamy auto mamy możliwość sfinansowania go na bardziej atrakcyjnych warunkach bądź odmrożenia części środków, które zostały przez nas włożone. Jest to dość ciekawe rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy skorzystali z usług instytucji, o mniej atrakcyjnych warunkach kredytowych. Samo finansowanie jest w stanie zapewnić nam nawet 150% wartości zakupionego pojazdu, na koszt dodatkowego wyposażenia czy też niezbędnego ubezpieczenia auta, które jest wymagane przy finansowaniu z ramienia dowolnego banku. Samo finansowanie może dotyczyć pojazdów całkowicie nowych jak i również tych, które były już pierwotnie na rynku pojazdów używanych. Do wyboru posiadamy oczywiście całą gamę pojazdów mechanicznych od ciągników siodłowych na samochodach osobowych skończywszy.

Dodatkowo ciekawym atutem jest oczywiście minimum formalności oraz standardowy możliwy sposób kredytowania. W momencie analizowania wszystkich aktualnych propozycji mamy możliwość uzyskania finansowania jedynie na podstawie oświadczenia o dochodach. Decyzja kredytowa jest dla nas gotowa nawet na przełomie kilku godzin a nawet w przeciągu dwóch dni możemy uzyskać niezbędne środki.