Atrakcyjny auto kredyt

21 grudnia 2008

Zastanawiasz się czy łatwo i szybko możesz zdobyć swój wymarzony samochód. Oczywiście, że jest to możliwe, bowiem Getin Bank ma bardzo atrakcyjną ofertę na auto kredyt. Zaciągnięcie kredytu w Getin Banku na zakup pojazdu to prosty i szybki sposób na spełnienie marzeń o własnym samochodzie, motorowerze, motocyklu, ciągniku siodłowym czy autobusie.

Doradca pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę na auto kredyt, i rozłożyć spłatę kredytu tak, by raty nie były odczuwalne dla Twojego budżetu domowego. Biorąc auto kredyt można sfinansować zakup auta nowego i używanego, także auta z zagranicy. Kredytem można pokryć nie tylko koszt auta, ale również ubezpieczenia i prowizje. Getin Bank idzie jeszcze dalej, i ku zaspokojeniu potrzeb posiadaczy czterech kółek, udziela również auto kredyt z przeznaczeniem na dodatkowe wyposażenie pojazdu.

Auto kredyt mogą zaciągnąć osoby fizyczne i firmy.
W przypadku procedury uproszczonej przy ubieganiu się o kredyt, bank nie wymaga zaświadczeń o zarobkach, wystarczy jedynie oświadczenie kredytobiorcy. W Getin Banku są atrakcyjne warunki kredytowania zakupu samochodów dla przedstawicieli wolnych zawodów
Oprocentowanie kredytów samochodowych w GETIN Banku jest naprawdę niskie. Do końca roku 2008 można skorzystać z promocji kredytów we frankach szwajcarskich na zakup aut nowych i używanych i płacić niską ratę. Oprocentowanie wynosi od 4,49% rocznie.

W przypadku zabezpieczeń , klient może skorzystać z przewłaszczenia częściowego pojazdu na bank oraz cesji praw z polisy AC.