Interesujący kredyt samochodowy

1 lutego 2009

Wśród  propozycji jakie przygotowały banki kredyt samochodowy wydawać się może bardzo  łatwy do otrzymania.
Interesującą ofertę dla zainteresowanych zakupem auta przygotował LUKAS BANK. Bardzo atrakcyjnie, a więc i zachęcająco brzmi hasło : Kredyt na samochód z każdej półki.

Udzielony przez bank kredyt samochodowy można przeznaczyć na zakup samochodu nowego i używanego. W przypadku tych ostatnich ograniczony jest wiek auta, który nie może przekroczyć 12 lat.
Pożyczkobiorca może sfinansować kredytem zakup samochodu osobowego i ciężarowego(do 3,5t), przyczepy kempingowej, kampery, a także motocykla.

Bank nie ogranicza kredytobiorcy sprzedawcy auta. Pojazd może być kupiony u dealera, w komisie, od osoby fizycznej ( na giełdzie lub od znajomego ) lub od firmy nie będącej komisem ( np. od pracodawcy).
Dla banku udzielającego kredyty samochodowe, nie jest ważne miejsce produkcji i zakupu auta.
Można sfinansować kredytem pojazdy wyprodukowane lub zarejestrowane w Polsce, a także pojazdy sprowadzone z zagranicy.

Korzystając z kredytu można zrefinansować kredyty samochodowe zaciągnięte w innych bankach, wykupić auto z leasingu oraz pokryć koszty zakupu nabytych już pojazdów.

Bank umożliwia ubezpieczenie spłaty kredytu oraz oferuje skredytowanie atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych ( OC/AC/NNW/Zielona Karta/Car Assistance).

Kolejnym argumentem do podjęcia decyzji na kredyty samochodowe w Lukas Bank jest niska prowizja już od 0,5 % ( brak innych kosztów kredytu), uproszczona procedura dla pożyczkobiorcy przy jego minimalnym udziale wpłaty własnej w wysokości 10 % oraz możliwość rozłożenia kredytu na 120 miesięcznych rat.